Instruktorzy


Nasi instruktorzy


Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka

Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka

specjalistka ds. podologii

Podologią zajmuje się od 2012 roku, kiedy otworzyła swój gabinet, który był spełnieniem jej marzeń. Był to pierwszy gabinet, który wprowadził zabiegi podologiczne w powiecie nowodworskim. Kieruje się zasadą: “konsultacja jest zawsze za darmo”.

Prowadzi indywidualne szkolenia dla przyszłych specjalistów ds. podologii.

W 2015 roku stworzyła na Facebooku prężnie rozwijającą się grupę podologiczną pod nazwą PODOLOGIA.EU, która jest wspaniałą platformą do wymiany doświadczeń między podologami.

Chętnie organizuje akcje edukacyjne np. w szkołach podstawowych.

Aktywnie uczestniczy w wielu szkoleniach i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Wspólpracuje ze szkołami podologicznymi.

Jest autoryzowanym szkoleniowcem z zakresu rekonstrukcji płytki paznokciowej metodą Greppmayra (UNGUISAN® Classic).


Dariusz Muskała

Dariusz Muskała

specjalista ds. podologii

Urodzony w Oleśnicy pod Wrocławiem obecnie mieszka i pracuje w Sulechowie, w woj. lubuskim. Podologią zainteresował się w 2012 roku, kiedy jego mama z powodu zespołu stopy cukrzycowej trafiła pod opiekę specjalisty. Fascynacja i chęć pomocy osobom dotkniętym tą przypadłością przerodziła się w zawód i pasję na całe życie. Dyplom specjalisty uzyskał w lipcu 2013 roku. Członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego jest od września 2013 roku.

W 2015 roku zaczął prowadzić pierwsze indywidualne szkolenia dla przyszłych specjalistów ds. podologii. Z wybranymi osobami podjął współpracę długoterminową i dzięki temu coraz szersze grono pacjentów może cieszyć się dostępem do najwyższej jakości usług podologicznych na terenie nie tylko Sulechowa, ale również w Oleśnicy i Głogowie w woj. dolnośląskim.

Sam aktywnie uczestniczy w wielu szkoleniach i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Na swoim koncie ma pierwsze wykłady podologiczne dla osób uczących się zawodu. Zajmuje się również prowadzeniem bezpłatnych spotkań edukacyjnych skierowanych do osób z grup ryzyka i zagrożonych ZSC.

Jest autoryzowanym szkoleniowcem z zakresu rekonstrukcji płytki paznokciowej metodą Greppmayra (UNGUISAN® Classic).